Bloog Wirtualna Polska
Są 1 278 882 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


Korespondencyjny kurs feng shui w ESKK

środa, 09 maja 2007 9:06
Kurs ESKK jest największym, najpoważniejszym, i - jak sądzimy - najbardziej rzetelnym opracowaniem z zakresu feng shui w języku polskim. Został napisany przez doświadczonego konsultanta i mistrza feng shui. Szczegółowo omawia pełen zakres technik feng shui - od najprostszych po bardzo zaawansowane, dlatego jest doskonałym źródłem wiedzy zarówno dla początkujących, jak i dla osób już zaznajomionych ze sztuką feng shui.

http://www.feng-shui.eskk.pl/

Uczestnicząc w kursie, nauczysz się rozpoznawać miejsca szczęśliwe i niepomyślne oraz opracowywać mapę przepływu energii qi w pomieszczeniach i zmieniać ich jakość energetyczną za pomocą kolorystyki i umeblowania. Zaznajomisz się także z chińskim astrologicznym kalendarzem słoneczno-księżycowym i nauczysz się sporządzać osobiste horoskopy, dzięki którym wyznaczysz szczęśliwą datę na rozpoczęcie ważnej sprawy, określisz sprzyjające kolory, okoliczności i zawody dla poszczególnych osób. Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci zmienić swoje życie: dopasujesz kolorystykę ubioru i aranżację otoczenia, tak by korzystnie wpływały na Twoje zdrowie, związki, karierę i finanse.

Umiejętność kształtowania otoczenia w celu zapewnienia pomyślności można wykorzystać dla celów zawodowych. Wiedza o feng shui przyda się projektantom wnętrz, ogrodów i terenów zielonych, architektom i inżynierom budowlanym. Wykorzystując koniunkturę, jaka wzorem krajów zachodnich pojawiła się już w Polsce, możesz zrobić karierę zawodowego doradcy feng shui.

Na kursie "Feng shui" uczysz się według

METODY EDUKACYJNEJ ESKK,
której zalety to:

SWOBODA NAUKI
- możesz uczyć się w dowolnym miejscu i kiedy tylko chcesz! Sam ustalasz swoje tempo nauki, w zależności od tego, czy akurat jesteś mocno zapracowany, czy też masz więcej czasu na naukę. W trakcie kursu możesz zmieniać tempo nauki. Wystarczy, że zgłosisz to w dziale obsługi studenta.

POMOC OSOBISTEGO NAUCZYCIELA
- przez cały czas trwania kursu pozostajesz pod opieką doświadczonego nauczyciela. Twój osobisty nauczyciel będzie sprawdzał Twoje prace domowe i - jeśli zajdzie taka potrzeba - udzielał dodatkowych wyjaśnień i informacji. więcej »

WAŻNE! Teraz możesz decydować o sposobie odrabiania prac domowych na kursie "Feng shui"! Możesz wybrać formę tradycyjną (odsyłasz prace pocztą) albo odrabiać prace przez Internet! Przekonaj się, jak łatwo i sprawnie możesz kontrolować swoje postępy w nauce! więcej »

PRZYSTĘPNE MATERIAŁY LEKCYJNE - materiały lekcyjne zostały opracowane tak, aby każdy mógł się z nich uczyć samodzielnie. W ESKK otrzymujesz materiały zawierające wiele ilustracji i interesujących przykładów, które inspirują Cię do dalszej nauki. Każdy pakiet lekcyjny zawiera przejrzyście opracowane materiały lekcyjne z ćwiczeniami i zadaniami praktycznymi oraz pracą domową. Korzystając z pomocy Twojego osobistego nauczyciela, z lekcji na lekcję będziesz robił duże postępy w nauce, a Wasza współpraca dodatkowo będzie motywowała Cię do tego, aby ukończyć kurs. więcej »

W ramach kursu "Feng shui" otrzymasz:

20 zeszytów lekcyjnych;
20 prac domowych, które możesz przesłać nauczycielowi do sprawdzenia;
opiekę osobistego nauczyciela w trakcie całego kursu;
publikacje dodatkowe: "Poradnik dla studentów ESKK", "Magazyn ESKK", "Kurier ESKK".

A wszystko to prosto do domu!
Wraz z pierwszym pakietem lekcyjnym (lub całym kursem, jeśli zdecydujesz się na taką opcję zakupu) otrzymasz kolorowy segregator, dzięki któremu łatwiej Ci będzie przechowywać materiały lekcyjne. Wszystkie lekcje będziesz miał zebrane w jednym miejscu, co okaże się niezwykle wygodne w czasie powtórki materiału.

EGZAMINY I CERTYFIKATY
Po ukończeniu kursu "Feng shui" możesz otrzymać zaświadczenie ESKK dokumentujące ukończenie przez Ciebie kursu.

TEMPO NORMALNE
czas trwania kursu: 20 miesięcy (1 pakiet lekcyjny w miesiącu);
średni czas nauki: 3 godziny w tygodniu;
opłata za kurs: 57 zł -> 48 zł miesięcznie.

TEMPO SZYBKIE
czas trwania kursu: 10 miesięcy (2 pakiety lekcyjne w miesiącu);
średni czas nauki: 6 godzin w tygodniu;
opłata za kurs: 2 X 57 zł -> 2 X 48 zł miesięcznie.

KUP CAŁY KURS OD RAZU
skorzystasz z dodatkowego 10% rabatu (łącznie: 15%+10% rabatu!)
masz zapewnioną pełną obsługę (opieka osobistego nauczyciela, możliwość odsyłania prac domowych do korekty itp.)
Cena kursu obejmuje: materiały lekcyjne, prace domowe, dodatkowe publikacje, opiekę osobistego nauczyciela i korektę prac domowych. Do ceny pierwszego pakietu lekcyjnego (lub do ceny za cały kurs - jeśli wybrałeś tę opcję) doliczamy jednorazową opłatę wpisową - tylko teraz w promocji: 50 zł -> 25 zł (osoby, które uczyły się w ESKK i wnosiły już kiedyś opłatę wpisową, nie wnoszą jej ponownie).

http://www.feng-shui.eskk.pl/


Podziel się
oceń
0
1

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Zdjęcia w galeriach.


wtorek, 20 marca 2018

Licznik odwiedzin:  124 863  

Kalendarz

« marzec »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

O mnie

Mam różne profesje, ale kocham feng shui i turystykę.

Zapraszam na moje strony:
www.pracownia-fengshui.pl
http://clubfreedom-coopers.pl.tl

O moim bloogu

Jestem pasjonatką feng shui. Od wielu lat zajmuję się tym tematem, także zawodowo, ale blog jest jedynie skrótowym przedstawieniem prawdy o feng shui i ukazania prawdziwego oblicza tej, jakże użyteczn...

więcej...

Jestem pasjonatką feng shui. Od wielu lat zajmuję się tym tematem, także zawodowo, ale blog jest jedynie skrótowym przedstawieniem prawdy o feng shui i ukazania prawdziwego oblicza tej, jakże użytecznej sztuki.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 124863
Wpisy
  • liczba: 143
  • komentarze: 46
Galerie
  • liczba zdjęć: 21
  • komentarze: 6
Bloog istnieje od: 4154 dni

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl